środa, 24 kwietniaNews That Matters
Shadow

5 najciekawszych produktów z superbohaterami w tle

Jak dodać dziecku pewności siebie i wiary w swoje możliwości? Otaczając je designami z ulubionymi postaciami z bajek! Sprawdź zestawienie 5 najciekawszych produktów, dzięki którym Twoje dziecko będzie czuło się jak superbohater każdego dnia.

Bluza batman

Batman, Człowiek-nietoperz, Krzyżowiec w pelerynie, Mroczny Rycerz, Największy Detektyw Świata – chociaż posiada wiele imion, jego wizerunek jest jeden. Superbohater po raz pierwszy pojawił się w 1939 roku i od tego czasu skrada serca milionów fanów na całym świecie. Magazyn SFX uznał go za największego superbohatera wszech czasów. Bluza batman doda każdemu motywacji, wiary w siebie i siły do działania. Jeśli chcesz sprawić bliskiej osobie prezent – bluza batman będzie doskonałym pomysłem!

Naklejka spiderman

Jeden z najsłynniejszych superbohaterów wszech czasów. Po raz pierwszy pojawił się w 1962 roku, od tego czasu jest ikoną odwagi i super zdolności – nie tylko dla miłośników komiksów. Naklejka spiderman to idealny prezent dla dzieci zafascynowanych przygodami pół człowieka – pół pająka, a także dla wszystkich starszych miłośników Marvela.

Naklejka na ścianę – Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków 

Chociaż bajka o królewnie i siedmiu krasnoludkach po raz pierwszy została spisana i opublikowana w 1812 roku, nadal jest doskonale znana i uwielbiana przez dzieci na całym świecie. Jeśli chcesz sprawić, aby Twoje dziecko budziło się w swoim pokoju z jeszcze większą radością niż zawsze, sprawdź koniecznie naklejkę na ścianę z motywem Królewny Śnieżki – dzięki niej każdy poranek będzie bajeczny!

Koszulka – Mały Książę

Mały Książę, powieść Antoine’a de Saint-Exupéry’ego z 1943 roku, została do tej pory przetłumaczona na ponad 270 języków i sprzedana w ponad 140 milionach egzemplarzy. Chociaż jest pozycją dla dzieci, to zawarte w niej prawdy są uniwersalne i inspiruje oraz porusza również dorosłych. W koszulce z motywem Małego Księcia – każdy będzie mógł poczuć się jak tytułowy bohater legendarnej powieści.

Obraz na płótnie – Godzilla

Potwór gigant powstał w 1953 roku w ramach japońskiej serii filmów science-fiction. Chociaż wielka poczwara może siać strach i przerażenie, design na obrazie przedstawia superbohatera oraz oddziały specjalne walczące z monstrum. Płótno na ścianie w pokoju dziecka będzie motywowało je do podejmowania codziennych wyzwań i dodawało mu siły w walce z np. trudnościami w szkole.

A czy Wy macie swoich ulubionych superbohaterów? Podzielcie się nimi w komentarzach! Niech moc będzie z Wami!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *