środa, 24 kwietniaNews That Matters
Shadow

Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka? W Galerii Bronowice!

Mieszkasz w Krakowie lub w okolicach i poszukujesz oryginalnego pomysłu na urodziny dla swojego dziecka? W takim razie koniecznie powinnaś sprawdzić, co oferuje Galeria Bronowice – a konkretnie Kinderplaneta. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!

Kinderplaneta to znana zapewne większości rodziców sieć placów zabaw, pojawiających się często w centrach handlowych, na terenie całego kraju. Jeden z nich, niezwykle nowoczesny i przyjazny dzieciom, znajduje się właśnie w Galerii Bronowice. Nie jest to jednak tylko idealne rozwiązanie dla osób, które chcę zostawić swoje dzieci pod opieką, w otoczeniu wspaniałych zabawek i samodzielnie ruszyć na zakupy. Niezwykle popularną ofertą są również organizowane przez nich urodziny!

Co składa się na urodziny?

Sama oferta jest skierowana dla rodziców, którzy chcą zorganizować przyjęcie urodzinowe, na którym pojawi się od 6 do aż 15 dzieci. Oczywiście zajmować się nimi będzie, jak i prowadzić całe przyjęcie oraz wspólną zabawę, doświadczona animatorka. Rodzice mogą być pewni, że potrafi ona poradzić sobie nawet z tymi bardziej niesfornymi gośćmi, jednocześnie zachęcając wszystkie dzieci do wspólnej zabawy i panując nad tym, aby atmosfera była niezwykle radosna.

Podstawą całego wydarzenia jest oczywiście zabawa na placu zabaw. Będzie ona trwała 2 godziny. Dzieci będą również spędzały czas w specjalnie przygotowanym urodzinowym pokoju – wszystkie będą miały wygodne miejsca siedzące. To właśnie w tym pokoju będą zajadały się pysznym tortem! W cenie uwzględniona jest również pełna zastawa, na którą składają się sztućce, kubeczki, serwetki czy talerzyki. Nie inaczej jest z napojami, które są dla dzieci zagwarantowane. Sam jubilat również może liczyć na wspaniałą niespodziankę, która będzie na niego czekała!

Zabawę czas zacząć!

Sama zabawa na placu zabaw to nie jedyne, co czeka na jubilata oraz jego gości. Mogą oni również liczyć, chociażby na takie rozrywki jak malowanie twarzy! W ramach dodatkowych atrakcji rodzice mogą zdecydować się również na skręcanie balonów czy niezwykle popularną i lubianą przez dzieci piniatę Same urodziny mogą mieć formę tematyczną. W zależności od tego, co bardziej spodoba się naszemu dziecku oraz gościom, możemy zdecydować się zarówno na urodziny w klimacie księżniczek i rycerzy lub urodziny z Angry Birds!

W pierwszym przypadku dzieci będą mogły liczyć na bal na zamku, zagadki z tajemniczej Czarodziejskiej Kuli a każdy z gości będzie mógł być w trakcie zabawy pasowany na rycerza lub księżniczkę. W przypadku zdecydowanie się na zabawę z Angry Biords, na gości będzie czekało poszukiwanie zaginionego jaja, slalom czy wielka walka z największymi wrogami naszych ptaków, czyli świniami!

Jak widać, opcji jest naprawdę wiele i całe przyjęcie można dostosować pod wymagania nasze, naszego dziecka czy samych gości. Jedno jest pewne – dzieci nie będą się nudzić, a wspaniała zabawa jest gwarantowana!

Wygoda dla rodziców.

Zorganizowanie urodzin naszego dziecka to nie tylko wspaniała zabawa w Kinderplanecie, ale również niezwykła wygoda dla rodziców zaproszonych dzieci. Nie będą oni bowiem musieli wracać do domu, a następnie znów wybierać się po odebranie swojego dziecka z urodzinowej imprezy. W czasie, gdy ich pociechy będą wspaniale się bawiły, oni będą mogli skorzystać z oferty Galerii Bronowice i udać się do jednego z wielu sklepów czy punktów usługowych.

W przypadku, gdy nie pomyśleli oni o prezencie, wcześniejsze pojawienie się w Galerii Bronowice będzie gwarancją, że uda im się kupić coś odpowiedniego. Na pewno wielu rodziców ucieszy fakt, że znajduje się tutaj sklep Smyk, w którym będzie można nabyć nie jeden wspaniały prezent. Miejscem godnym polecenia w takim przypadku na pewno będzie również Empik. Co więcej, jak wiadomo, prezent nie może obejść się bez odpowiedniego pakunku. Jednak i tutaj Galeria staje na wysokości zadania, ponieważ do dyspozycji gości został oddany również punkt pakowania prezentów!

Optymalne rozwiązanie.

To chyba najlepsze określenie, jakim można określić organizację urodzin właśnie w Galerii Bronowice. Jubilat oraz goście będą zachwyceni wspaniałą zabawą, a rodzice zaproszony gości na pewno docenią fakt, że czas oczekiwana będą mogli spożytkować na tak wiele sposobów.

Jeżeli szukacie właśnie idealnego miejsca na urodziny swojego dziecka – zapraszamy na stronę Galerii Bronowice oraz Kinderplanety po większą ilość informacji. Znajduje się tam również wygodna opcja rezerwacji terminu!

Kraków galeriabronowice

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *