środa, 24 kwietniaNews That Matters
Shadow

Jakie zabawki interaktywne zainteresują dziewczynki?

Kolorowe, wydające różne dźwięki, często wzbogacone w wiele funkcji, które mają nie tylko uprzyjemniać czas, ale przede wszystkim kształtować w dziecku chęć do poznawania świata. Zabawki interaktywne dla dziewczynek i chłopców to oryginalne propozycje, których nie może zabraknąć w żadnym domu. Aby jednak należycie spełniały zadaną rolę, powinny być dopasowane nie tylko do wieku latorośli, ale również jej zainteresowań i płci. O ile ciekawość małego bohatera rozbudzi zdalnie sterowany samochód, na młodej damie większe wrażenie zrobi mały, puchaty zwierzaczek.

Jaka zabawka interaktywna dla dziewczynki?

Prawdziwie zabawkowym hitem ostatnich lat są interaktywne zwierzątka, które w szczególności przypadną do gustu małej wielbicielce czworonożnych pupili. Wiernie odzwierciedlające wygląd prawdziwych ulubieńców, często stają się alternatywą dla żywego psa lub kota, szczególnie wśród osób dotkniętych alergią na zwierzęta. Tego rodzaju zabawki interaktywne dla dziewczynek z pewnością staną się udanym pomysłem dla nich na prezent. Nie tylko przyjemne w dotyku, ale również pozwalające na wejście w interakcję z dzieckiem poprzez wydawane przez nie komendy.

Maskotki interaktywne

Nie tylko zwierzaki cieszą się wśród dziewczynek dużą popularnością. Równie chętnie wybieraną alternatywą są wszelkiego rodzaju pluszaki interaktywne, służące nie tylko zabawie i przyjemności, ale również nauce. Pobudzają dziecięcą kreatywność, ponieważ opowiadają bajki, uczą piosenek, wierszyków, literek czy cyferek. Jako, że są miłe w dotyku, często przyjmują postać wiernego przyjaciela i powiernika dziecięcych sekretów. Pluszaki to polecane zabawki interaktywne dla dziewczynek, które dopiero zaczynają wkraczać w świat nauki.

Zabawki z ulubionych bajek

Każda dziewczynka marzy o tym, aby posiadać ulubioną bohaterkę ze swojego serialu animowanego. Dlatego producenci oferują rodzicom niezliczone propozycje, które zaprowadzą ich dziecko do świata magii i ciekawych przygód. Wśród interaktywnych zabawek dla dziewczynek prym wiodą wesołe kucyki z serialu My Little Pony, tytułowe bohaterki z serialu Kraina Lodu, sympatyczna Myszka Minnie oraz wiele innych.

Interaktywna kuchnia

Choć zabawki AGD są uniwersalne i mogą z nich korzystać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, to największym zainteresowaniem cieszą się właśnie u małych gospodyń domowych. Pomysłem, który zatem pomoże wcielić się w rolę dorosłych i bawić się w odgrywanie ról są zabawkowe kuchnie. Małe, jak i bardziej złożone. Stojące, jak i zamknięte w walizce. Proste, pozbawione ozdób lub udekorowane wizerunkiem ulubionych dziecięcych bohaterek. Niewątpliwie spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kucharek!

Przeczytaj także