środa, 17 kwietniaNews That Matters
Shadow

PREZENTY NA ŚWIĘTA DLA DZIECI – CO WYBRAĆ, BY ZOBACZYĆ UŚMIECH NA TWARZY BĄBELKA?

Święta to magiczny czas. Spotkania z rodziną i znajomymi, wybaczanie dawnych waśni, unikanie kłótni, pyszne jedzenie, śnieg za oknami, kolędy. Żadne święta nie będą jednak kompletne bez prezentów pod choinką. Te szczególnie lubią dzieci – dzięki nim święta stają się jeszcze bardziej magiczne. Jak wybrać odpowiedni dla dziecka prezent? Na co się zdecydować w zalewie promocji i kuszących reklam? W niniejszym artykule postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie. Zapraszamy serdecznie do lektury artykułu, który przedstawi Wam kilka nietypowych propozycji na prezenty dla dzieci na święta!

Prezenty na święta dla dziewczynek – kurs dekorowania ciastek

Wśród prezentów na święta dla dzieci możemy wyróżnić prezenty na święta dla dziewczynek i prezenty na święta dla chłopców. Oczywiście podział ten jest zupełnie umowny – nic nie stoi na przeszkodzie, by podarować chłopcu bilet na kurs dekorowania ciasteczek, a dziewczynce sprezentować voucher na tor gokartowy. Nie przełamując jednak Genderowych podziałów, zacznijmy od wspomnianego kursu dekorowania ciasteczek. Coś nam mówi, że właśnie dziewczynki bardziej ucieszą się z tego typu prezentu. W trakcie kilku sesji godzinnych warsztatów dziecko może dowolnie udekorować gotowe ciastko jadalnymi i kolorowymi lukrami. Pod okiem osoby prowadzącej warsztaty będzie mogło ono tworzyć fantazyjne kształty – od jednorożca po piękne kwiaty – na czubku ciastek, które dostanie do dyspozycji.

Prezenty na święta dla chłopców – zabawa w wirtualnej rzeczywistości

Jeśli zaś chodzi o prezenty dla chłopców, to poza wspominanym torem gokartowym dużą popularnością cieszy się zabawa w wirtualnej rzeczywistości. Po założeniu specjalnych gogli i otrzymaniu kontrolerów (przyczepianych do rąk i nóg) dziecko może przenieść się do zupełnie innego świata, pozostając ciągle w tym samym miejscu pod bacznym okiem rodzica. Średniowieczny zamek, eksploracja kosmosu, poszukiwanie pirackiego skarbu, podróż na grzbiecie smoka czy gra w wirtualnego tenisa lub poznanie innego sportu – na to wszystko pozwala technologia VR. Tego typu atrakcja to niezapomniane przeżycie!

Prezenty na święta dla dzieci – podsumowanie

Warto pamiętać, że najlepsze prezenty to te, które na długo pozostają w naszej pamięci i do których możemy wracać we wspomnieniach. Dlatego zamiast kolejnych zabawek i pluszaków podarujmy dzieciom coś naprawdę specjalnego. Coś, co da im naprawdę dużo frajdy i czego długo nie zapomną.

Przeczytaj także