środa, 24 kwietniaNews That Matters
Shadow

Sposoby na plażową nudę

Choć może się wydawać, że plaża sama w sobie ma do zaoferowania ogrom atrakcji, to często okazuje się, że na plaży dzieci się nudzą. Już po pierwszej godzinie fale wydają się jakby mniejsze, a piasek po prostu monotonny. Na szczęście istnieje sporo gadżetów i zabawek, które zabiją plażową monotonię. Oto kilka plażowych must-have dla dzieci (i nie tylko!).

Kolorowe dmuchańce

Nic tak nie ubarwia plażowego pejzażu jak dmuchane, kolorowe materace, koła, piłki czy zwierzęta w rozmiarze XXL. Pozwalają nie tylko na bezpieczniejsze pływanie i korzystanie z uroków wody, ale też podnoszą komfort plażowego leniuchowania. W zależności od rozmiaru dmuchańca, może nadawać się on także do skakania lub… odbijania. Dmuchany jednorożec gigant będzie świetny do przytulania i robienia zdjęć, a dmuchana piłka pozwoli rozegrać niejedną rozrywkę na plaży. Jedyny warunek? Wiatr nie może dać się we znaki!

Wyrzutnie NERF

A gdyby tak zamienić plażę w… pole bitwy? Nie ma nic fajniejszego niż bieganie co sił po piasku, uniki przed lecącymi pociskami, chowanie się za parawanami, które stanowią bariery ochronne czy kopanie dołków i rowów będących jak prawdziwe okopy. Wszystko to jest możliwe z zabawkowymi wyrzutniami Nerf! Jest to cała gama zabawkowych broni o funkcji wyrzutni, z których strzela się piankowymi pociskami. Są one w pełni bezpieczne i proste w użyciu, a jednocześnie wymagają od graczy nieco sprytu, umiejętności taktycznych i niezłej kondycji. To świetna zabawa i rywalizacja dla całej rodziny, która angażuje każdego – niezależnie od wieku! Szeroki wybór różnorodnych broni oraz dodatków mogących ją ulepszyć sprawia, że fanów Nerf przybywa na całym świecie z roku na rok, a wielbiciele organizują i biorą udział w oficjalnych rozgrywkach. Dlaczego by więc nie urządzić swoich zawodów i Nerfowej wojny na plaży? To dużo ciekawsze niż leżenie plackiem i zbieranie muszelek!

Latawce, wiatr…

Jeśli morska bryza nie zawodzi, a plażowanie jest niemożliwe ze względu na mocne podmuchy wiatru, z odsieczą przychodzi stary, sprawdzony latawiec. Co ciekawe, wcale nie jest to nudna i nieporywająca rozrywka! Nowoczesne latawce przybierają bowiem bardzo różne i coraz to ciekawsze formy i kształty, zachwycając swą funkcjonalnością i stopniem zaawansowania. Do wyboru są latawce płaskie lub zaokrąglone, z ogonami lub bez. Przybierają one również rozmaite rozmiary, niejednokrotnie zaskakując swoimi gabarytami. Puszczanie profesjonalnego latawca dostarczy frajdy nie tylko dzieciom, ale i lubiącym nowinki techniczne dorosłym.

I kto powiedział, że na plaży wieje nudą?

Przeczytaj także