środa, 24 kwietniaNews That Matters
Shadow

Djeco – rozwijanie kreatywności i zabawa

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko bawiło się dobrej jakości zabawkami, które dodatkowo będą rozwijały jego wyobraźnię i kreatywność. Wbrew pozorom znalezienie tego typu zabawek nie jest proste, ponieważ większość z nich przeznaczona jest dla dzieci w wieku co najmniej szkolnym, co znacznie zawęża wybór. Z pomocą przychodzą zabawki Djeco, które doskonale pasują zarówno małym, jak i nieco starszym dzieciom.

Jakość wykonania

W dzisiejszych czasach nikt już nie kupuje zabawek z niepewnych źródeł, które mogą okazać się szkodliwe dla dzieci. Przede wszystkim mogą one nie być dopasowane do wieku, tak jak deklaruje ich producent. W najlepszej sytuacji dziecko po prostu nie będzie z zabawki korzystać, gdyż będzie ona dla niego zbyt zaawansowana. Niemniej jednak w najgorszym przypadku małe dziecko może połknąć jakąś część zabawki, co jest już bardzo niebezpieczne. Tymczasem zabawki Djeco posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co jest bardzo ważne zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Co istotne, zabawki Djeco wykonane są z bezpiecznego i ekologicznego drewna, dzięki czemu są one trwałe i nie ulegają łatwo zniszczeniu podczas zabawy. Zabawki Djeco to inwestycja nie tylko w jakość użytkowania, ale i długi czas, jaki dziecko będzie mogło z zabawki korzystać.

Dla starszych i młodszych

Dla najmłodszych dzieci zabawki Djeco przybierają formę grzechotek, które lubiane są szczególnie przez niemowlaki. Nie tylko wydają z siebie dźwięki, ale i rozwijają wyobraźnię maluszka, na przykład dzięki zamontowanych w niektórych modelach lusterkom. Nieco starsze dzieci, które ukończyły 1. rok życia, mogą korzystać z zabawek Djeco, które mają formę kredek, przebijanek czy puzzli progresywnych. Z wiekiem każde dziecko nabywa nowych umiejętności, przez co potrzebuje nieco innych zabawek, niż niemowlak. Warto jednak postawić na takie, które posłużą mu nieco dłużej i będzie można wykorzystać je w wielu różnych zabawach. Klocki, układanki czy też kredki – to właśnie najlepiej rozwija dziecięcą wyobraźnię i zachęca do wspólnej zabawy. Dla starszych dzieci również przeznaczone są zabawki Djeco. Starszakom możemy wybierać puzzle, układanki czy też gry, które pozwolą nie tylko rozwinąć dziecięcą kreatywność, ale również spędzić wspólnie miłe popołudnie. Pamiętajmy, że im starsze dziecko, tym więcej zabawek stymulujących jego wyobraźnię potrzebuje. Djeco odpowiada na ich potrzeby, dlatego naprawdę warto zapoznać się z ofertą tych zabawek.

Przeczytaj także