środa, 24 kwietniaNews That Matters
Shadow

Czym są toppery na tort?

Topper to dekoracja tortu np. ślubnego, umieszczona zwykle na jego największym piętrze. Ich historia sięga lat 50 ubiegłego wieku. Od paru lat dekoracje na tort weselny stały się również prawdziwym hitem w Polsce! To oczywiście topper zastępuje kultową „wisienkę na torcie”. Doskonale zrobiony tekst na tort sprawi, iż Twój piękny wypiek będzie wyjątkowy oraz wywrze wrażenie na gościach.

Toppery na tort

Niezależnie od tego, czy planujesz własnoręcznie zrobić tort lub może go zamówić – dołącz do niego dekoracje, jakie w pełni go spersonalizują. Toppery na tort, takie jak np. https://kucmar.pl/pol_m_URODZINY_Toppery-na-tort-523.html to istotna część ozdób tortu na każdą okoliczność. Także jest to najlepszy sposób, by sprawić, iż Twój tort będzie doskonały. Topper od dawna jest jednym z popularniejszych rodzajów dekoracji wypieków zarówno jeżeli chodzi o ślub, urodziny czy Komunię. Jeżeli pragniesz sprawić radość dziecku, zwróć uwagę na topper na tort z syrenką lub sercami. Dobrym wyjściem są także litery od A do Z, z jakich możesz zrobić jakikolwiek nadruk.

Jak dobrać dobre toppery na tort weselny?

Toppery z motywem przewodnim to dobry oraz ciekawy pomysł na udekorowanie tortu. Sprawi, iż twój tort nabierze wyjątkowego stylu i wytworności. W wielu firmach masz możliwość doskonałego dopasowania toppera do rodzaju imprezy. Dobra ozdoba na ślub i wesele to bardzo ważna rzecz. Każdego roku zmieniają się style w odcieniach, motywach przewodnich i wyglądzie tortów lub bukietów.

Toppery to natomiast nie jedynie litery oraz cyfry, jednak także doskonałe figurki przedstawiające, na przykład, Parę Młodą w rozmaitych sytuacjach. Z figurek można chociażby zrobić krótką „historyjkę” składającą się z paru scen. Figurki na tort niejednokrotnie mają wesoły charakter oraz pozwolą na wykazanie się dużą dozą pomysłowości. Z powodzeniem odnajdziesz też figurki, jakie będą pasować do eleganckich ozdób stolika.

Pamiętaj o tymże iż im cieńsze litery tymże mniejszy będzie topper. Należałoby zwrócić na to uwagę zwłaszcza przy mniejszych topperach. Możemy też na przykład połączyć parę rozmaitych krojów. Pamiętaj iż dane litery mogą wyglądać lepiej czy gorzej.

Mimo tego, iż poszczególne kroje pisma wydają się mało widoczne nie bójcie się na nie decydować. Każdy spośród gości ślubnych dobrze wie jak brzmią wasze imiona oraz sugestywnie zdoła je przeczytać. Pamiętaj o tymże iż im cieńsze litery tym delikatniejszy będzie topper. Należałoby zwrócić na to uwagę szczególnie przy drobniejszych topperach.

Przeczytaj także