środa, 24 kwietniaNews That Matters
Shadow

Jak znaleźć dobry salon manicure?

Kobiety niezwykle dużą uwagę przywiązują do takich detali jak ładnie wyglądające paznokcie. Większość kobiet, zarówno nastoletnich, jak i dużo starszych regularnie korzysta z usługi manicure.

Niestety nie zawsze każda z dziewczyn jest zadowolona z takiej usługi i często szuka lepszych alternatyw. Kosmetyczek, które zajmują się tym zagadnieniem, jest do prawda bardzo wiele, ale nie zawsze łatwo znaleźć usługę na odpowiednio wysokim poziomie. Chcąc znaleźć salon, który prowadzi odpowiedni manicure Warszawa, można skorzystać z kilku metod. Pierwszą z nich jest sprawdzenie opinii w Internecie. Często można tam znaleźć wypowiedzi klientów konkretnego salonu kosmetycznego, które wyrażają swoje zadowolenie lub uwagi na temat wykonanej usługi. Przed udaniem się do nowego salonu, jest to najlepsza metoda na wstępną selekcję. Oczywiście w pierwszej kolejności warto zapytać koleżanek, czy któraś już korzystała z usług konkretnej manicurzystki.

Manicure Warszawa – gdzie się udać?

Kolejną z możliwości jest sprawdzenie profili w mediach społecznościowych konkretnego zakładu lub manicurzystki, z której usług będzie się korzystać. Bardzo często kosmetyczki wrzucają tam zdjęcia swoich prac, co może pokazać poziom umiejętności specjalistek z danego salonu. Jest to także świetna metoda na to, by się czymś zainspirować i później przełożyć to na swoje paznokcie. Znajdując ciekawe zdjęcie, można je zapisać na telefonie, lub w postaci linku do portalu społecznościowego, a potem pokazać kosmetyczce w salonie. Jeśli posiada on odpowiednie kwalifikacje, to prawdopodobnie będzie potrafiła odtworzyć podobny efekt. Manicure w Warszawie jest bardzo popularny, toteż bardzo wiele dziewczyn oferujących tego typu usługi korzysta z mediów społecznościowych. Dlatego też znalezienie odpowiednich profili nie będzie trudne. Warto też poprzeglądać różne profile, aby mieć szersze spektrum tego, jak paznokcie mogą wyglądać.

Mobilne kosmetyczki

W ostatnich latach bardzo popularne zrobiło się świadczenie usług kosmetycznych w domach klientów. Coraz więcej kosmetyczek świadczy takie usługi, zwłaszcza w większych miastach. Manicure z dojazdem do domu jest względnie łatwy do znalezienia i jest to bardzo ciekawa opcja, szczególnie dla osób mocno zajętych. Tego typu usługi przeważnie świadczą dodatkowo kosmetyczki, które na co dzień pracują w stacjonarnych salonach kosmetycznych, a to sprawia, że nawet jeśli kobieta nie ma czasu udać się do swojej ulubionej manicurzystki, to być może jest szansa, że świadczy ona usług także mobilnie. Taka usługa oczywiście jest adekwatnie droższa, ale czasem nie ma wyboru i trzeba podjąć tego typu środki.

Ceny usług tego typu są różne, gdyż mogą zawierać szerokie spektrum działań takich jak:

  • Klasyczne lakierowanie – 20 zł
  • Lakierowanie hybrydowe – 70 zł
  • Założenie paznokci na szablonie (żel) – 150 zł

W salonach kosmetycznych pracuje się w tym kontekście na różnych materiałach oraz świadczy się różne, zaawansowane usługi pielęgnacyjne, dlatego też o szczegóły oferty trzeba pytać w konkretnym lokalu.

Przeczytaj także