czwartek, 23 majaNews That Matters
Shadow

Nie masz pomysłu na Walentynki? Wybierz oryginalne zawieszki do bransoletek!

Choć miłość do ukochanej osoby trzeba pielęgnować każdego dnia, to jednak są takie dni w roku, kiedy w sposób szczególny warto podkreślić te uczucia. Mowa oczywiście o Walentynkach, które stanowią idealną okazję do obdarowania bliskiej osoby czymś wyjątkowym. Zawsze trafionym wyborem będą zawieszki do bransoletek przedstawiające rozmaite motywy. Dzięki nim możliwe jest stworzenie pięknej i jednocześnie spersonalizowanej biżuterii na lata. Wśród charmsów idealnie wpisujących się w tematykę walentynkową, polecanym wyborem są symbole miłości i szczęścia, jak serca czy kłódki miłości.

Biżuteria jako wyjątkowy pomysł na Walentynki

Już od lat biżuteria stanowi doskonały pomysł na walentynkowy prezent. Szczególnie ta, której można nadać indywidualnego charakteru poprzez ozdabianie zawieszkami do bransoletek, odzwierciedlającymi upodobania lub szczególne okazje. Dla ukochanej warto wybierać symbole bezpośrednio nawiązujące do tematyki miłosnej. A wybór w tym zakresie jest ogromny. Niewątpliwie, największą popularnością cieszą się motywy przedstawiające serca. W sprzedaży dostępne są charmsy wykonane z metali szlachetnych, ale również ze złota czy srebra. W zależności od indywidualnych preferencji, mogą to być proste, subtelne zawieszki do bransoletek lub bardziej zdobne, jak chociażby wysadzane cyrkoniami.

Nie tylko serca…

Podążając śladami walentynkowej symboliki, warto zwrócić uwagę na zawieszki do bransoletek przedstawiające motyw nieskończoności, które będą dowodem wiecznej, niekończącej się miłości. Tego rodzaju charmsy charakteryzuje duża uniwersalność, albowiem doskonale komponują się zarówno w towarzystwie wieczorowych kreacji, jak również tych mniej oficjalnych. Z pewnością przypadną do gustu niejednej przedstawicielce płci pięknej.

Klasycznie, czyli nudno? Charmsy z literkami

Każdy, kto myśli, że wybór zawieszek do bransoletek z literkami jest oklepany – myli się. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, o czym najlepiej świadczą właśnie te symbole. Ich największym atutem jest fakt, że pozwalają stworzyć bardzo osobistą biżuterię. Z pierwszą literą ukochanego, inicjałami zakochanych lub całym imieniem – możliwości jest wiele, albowiem charmsy z literkami umożliwiają układanie także całych słów. Co ciekawe, mogą być noszone nie tylko na bransoletce, ale również na łańcuszku.

Bransoletki z zawieszkami są oryginalnym prezentem, który z upływem czasu można wzbogacać kolejnymi charmsami. Dzięki temu pozwalają tworzyć osobistą biżuterię będącą niezapomnianą pamiątką na wiele lat.

Przeczytaj także