czwartek, 23 majaNews That Matters
Shadow

Stylowe propozycje na ubranka dla dzieci

Garderoba naszych maluszków jest nie mniej istotna od naszej własnej! Z radością wyszukujemy ciekawe rozwiązania i stylowe projekty. Kompletowanie ubranek dla dzieci to również niesamowita przygoda oraz wielka przyjemność – w końcu malutkie rozmiary i słodkie kroje zawsze rozczulają i wywołują uśmiech. Sprawdźmy propozycje ubranek dla niemowląt oraz starszych dzieci stworzone przez polskie, kreatywne marki!

Ubranka dla niemowląt – body i pajacyki dla niemowląt

Nie da się ukryć, że absolutną podstawą w szafeczce każdego maluszka, są body. To niezwykle funkcjonalne ubranko, które może stanowić zarówno samodzielny ubiór, jak i bazę do kolejnych stylizacji. Warto tutaj zwrócić uwagę nie tylko na ciekawe fasony, ale i na kolorystykę. Otóż obecne trendy nie skupiają się już na jaskrawych kolorach i typowo dziecięcych motywach. Coraz częściej dominują klasyczne, stonowane kolory Ziemi, pastele, skandynawskie szarości i delikatne biele. Co więcej, obserwujemy zamiłowanie do grafik oraz motywów retro. Mówimy tu oczywiście nie tylko o pajacykach czy innych ubrankach, lecz ogólnie o akcesoriach czy zabawkach dla dzieci. Wśród body i pajacyków dla niemowląt ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie zapięć typu kimono, a także przedłużanego dołu, który tworzy z body charakterystyczne wdzianko niczym koszulka nocna lub sukieneczka.

Mali eleganci. Ubranka dla dzieci z nutą pomysłowości

Tak jak wspomniano powyżej, rodzice pokochali trendy oparte na klasyce oraz delikatnych kolorach. Nie inaczej jest w przypadku sweterków, spodni, bluz czy płaszczyków. Polscy projektanci lubują się w naturalnych materiałach oraz dodatkach, takich jak drewniane guziczki od kardiganka. Chłopcy zaczynają przypominać prawdziwych dżentelmenów z szelkami i spodenkami chino, zaś dziewczynki w sukienkach z koronkami – młode damy rodem z przedwojennych zdjęć. Oryginalne kroje również ubranek dla niemowląt nie oznaczają oczywiście powagi i braku dziecięcego “nastroju”. Nastał jednak czas docenienia dawnej mody – nie pozbawionej wielkiego wdzięku i stylu.

Ubranka dla niemowląt i dzieci – bluzy z uszkami oraz ukochane zwierzaki

Nie da się ukryć, że każdy maluch ma swoją ulubioną maskotkę bądź ukochane zwierzątko. To doskonała baza do tego, aby i on upodobnił się do swojego przyjaciela! Wśród ciekawych pomysłów na pajacyki dla niemowląt lub bluzy, są kroje nawiązujące do zwierzaków – na przykład kolorowe uszka dołączane do kapturków bądź sarenkowe kropki oraz oczka. To doskonały pomysł na urozmaicenie garderoby naszego maluszka, który bez wątpienia będzie prezentował się cudownie.

Najwyższa jakość oraz funkcjonalność

Pamiętajmy, aby wybierane ubranka dla dzieci cechowały się również najwyższą jakością wykorzystanych materiałów, solidnością wykonania oraz bezpieczeństwem. Stawiajmy również na kreatywne marki tworzone nierzadko przez polskie mamy, które doskonale znają obecne trendy, potrzeby małych dzieci oraz funkcjonalne rozwiązania. Będą nimi na przykład rosnące wraz z maluchem ubranka czy fasony, które z powodzeniem mogą użyć zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

» Zajrzyj do stylowego Mamaville po ubranka dla dzieci!

Przeczytaj także